anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)

Nige Jouzu no Wakagimi 1.Bölüm

Anime Sub Yayınlanma Temmuz 6, 2024 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Nige Jouzu no Wakagimi

Discord Hesabımıza Katılmak için Tıkla  Telegram hesabımıza katılmak için Tıkla
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Nige Jouzu no Wakagimi 1.Bölüm, İzle Nige Jouzu no Wakagimi 1.Bölüm, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Nige Jouzu no Wakagimi Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Nige Jouzu no Wakagimi

Nige Jouzu no Wakagimi

The Elusive Samurai, Nigewaka, 逃げ上手の若君
Durum: Devam ediyor Stüdyo: Çıkış Tarihi: Tem 06, 2024 Süre: 23 dakika Sezon: Ülke: Tür: Anime
Kamakura şogunluğunun bir sonraki varisi olan sekiz yaşındaki Tokiyuki Houjou, saklambaç dışında her konuda yeteneksiz bir çocuktur. Bir gün, Takauji Ashikaga'nın Kamakuralar'dan iktidarı acımasızca alıp hükümdarlıklarına son vermesiyle kaygısız hayatı aniden altüst olur. Kendini kâhin ilan eden bir rahip tarafından kurtarılan Tokiyuki, canını kurtarmayı başarır. Şimdi bir yandan onu öldürmeye çalışanlardan kaçarken bir yandan da Kamakura Şogunluğu'nu eski ihtişamına kavuşturmasına yardım edebilecek yoldaşlar edinmek zorundadır. Japon tarihinin Nanboku-chou döneminde geçen Nige Jouzu no Wakagimi, kaçarak Japonya'nın kaderini değiştiren unutulmuş kahramanın hayatını belgeleyen bir kurtuluş hikayesi.

Alakalı Bölümler

Nige Jouzu no Wakagimi 2.Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 6 gün Önce

Yorumlar

anime izle kore dizileri