İlkbahar sezonu geliyor, Yeni seriler için çevirmen ve bölüm ekleyecek arkadaşlar lazım. Katılmak isteyen Discorddan Ayyıldız#4736 yazabilir.

Ni Zhenshi Ge Tiancai 20.Bölüm Türkçe Altyazılı

Donghua Sub Yayınlanma Haziran 29, 2022 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Ni Zhenshi Ge Tiancai
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Ni Zhenshi Ge Tiancai 20.Bölüm Türkçe Altyazılı, İzle Ni Zhenshi Ge Tiancai 20.Bölüm Türkçe Altyazılı, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Ni Zhenshi Ge Tiancai Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Çeviren Fansub ~ LManime
Web Sitesi ~ https://lmanime.com/

Ni Zhenshi Ge Tiancai

Ni Zhenshi Ge Tiancai

You Are A Genius, 你真是个天才
Durum: Tamamlandı Ağ: Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2022 Süre: 10 dakika Sezon: Ülke: Tip: Donghua Bölümler: 24
Kar Dağı kabilesinin oğlu Bai Xiao, kız arkadaşı Qingyue'nin lanetini kırmak için kız arkadaşı Qingyue'den ayrılmak zorunda kaldı. Ancak, birbirinden binlerce mil uzakta olan yabancı dünya ve kız arkadaşının hafıza kaybı, Bai Xiao'nun ayak seslerini durduramadı. Sayısız hazineyle tek başına güney kıtasına ayak bastı ve sevgilisini bulmak için yolculuğa çıktı. Kaderi bir dahi olmaya aday olan adam, şaşırtıcı yeteneği ve olağanüstü cüretiyle tüm imparatorluğu şok etti. Büyülü xiulian yolu nereye gidecek? Qingyue'nin kalbini tekrar kazanabilecek mi?

Alakalı Bölümler

Ni Zhenshi Ge Tiancai 19.Bölüm Türkçe Altyazılı

Yükleyen: Admin Eklenme: 9 ay Önce

Ni Zhenshi Ge Tiancai 21.Bölüm Türkçe Altyazılı

Yükleyen: Admin Eklenme: 9 ay Önce

Yorumlar