Yi Nian Yong Heng 1.Sezonu çevirebilecek çevirmen aranıyor. Çevirmek isteyen bDiscordan Ayyıldız#4736 ulaşabilir

Natsume Yuujinchou: Ishi Okoshi to Ayashiki Raihousha

Movie Sub Yayınlanma Ocak 6, 2022 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Natsume Yuujinchou: Ishi Okoshi to Ayashiki Raihousha
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Natsume Yuujinchou: Ishi Okoshi to Ayashiki Raihousha, İzle Natsume Yuujinchou: Ishi Okoshi to Ayashiki Raihousha, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Natsume Yuujinchou: Ishi Okoshi to Ayashiki Raihousha Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Çeviren Fansub: AnimeWho – BD

-Discort adresi: https://discord.com/invite/kXkg3pY

-Site adresleri: https://animewho.com/

Natsume Yuujinchou: Ishi Okoshi to Ayashiki Raihousha

Natsume Yuujinchou: Ishi Okoshi to Ayashiki Raihousha

Natsume's Book of Friends, 夏目友人帳 石起こしと怪しき来訪者
Puanı 8.10
Durum: Tamamlandı Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 51 dakika Ülke: Tip: Movie Bölümler: 1
Film iki hikayeden oluşmakta : "Ishiokoshi" ve "Ayashiki Raihousha." Birinci hikaye olan Ishiokoshi'de Natsume, Mitsumi adında ufak tefek bir yokai ile tanışır. Mitsumi Taş Uyandıran sıfatına layık görülmüştür ve Natsume ona bu görevinde yardımcı olmaya karar verir. İkinci hikayede ise, Tanuma'nın evine gizemli bir ziyaretçi gelir. Bu ziyaretçi hemen her gün gelip Tanuma ile biraz vakit geçirdikten sonra ertesi gün tekrar gelme sözüyle ayrılır. Ziyaretçinin yokai olduğunu fark eden Natsume, Tanuma için endişelenir ancak Tanuma halinden memnundur. Yokai her ne kadar kötü niyetli olmasa da, Tanuma'nın sağlığı günden güne kötüleşir.

Yorumlar