anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)

Ling Yu 1.Sezon 8.Bölüm

Donghua Sub Yayınlanma Ağustos 21, 2021 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Ling Yu

Discord Hesabımıza Katılmak için Tıkla  Telegram hesabımıza katılmak için Tıkla
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Ling Yu 1.Sezon 8.Bölüm, İzle Ling Yu 1.Sezon 8.Bölüm, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Ling Yu Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Ling Yu

Ling Yu

Spiritual Domain, Spiritual Field, 灵域 , Ling Yu
Puanı 6.58
Durum: Tamamlandı Ağ: Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2015 Süre: 13 dakika Sezon: Ülke: Tür: Donghua Bölümler: 10
Ling Yu(manevi alan) dünyasında, savaşçıların ve ruh silahlarının farklı seviyelerde sınıflandırıldığı Chilan(Kırmızı gelgit) adlı bir kıta var. Aileler ve klanlar da sıkı bir hiyerarşi izler. Xuantian Birliği'nin önderliğinde, insan savaşçıları ve kötü Klan yüzlerce yıldır Nether Battlefield'da acımasız kavgalara girdi. Ruh yiyen bir canavar, Feng Kasabasını ve Gao Kasabasını acımasızca katletmeden önce Nether savaş alanındaki bir yarıktan Chilan kıtasına gizlice girdi. Ling kasabasından genç bir adam olan Qin Lie, büyüdüğü Ling Yushi ve Gao Yu ile birlikte, ruh yiyen canavarın fethinde Xuantian Birliği'ne yardım etmesi emredildi. Büyük bir komploya yutulacağını tahmin etmedi. Arkadaşlarını korumak ve sevdiği birini kurtarmak için, damarlarında saklanan güçler uyanıyor. Animenin diğer adları: -Ling Yu -Spiritual Domain , Spiritual Field -灵域

Alakalı Bölümler

Ling Yu 1.Sezon 7.Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 3 yıl Önce

Ling Yu 1.Sezon 9.Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 3 yıl Önce

Yorumlar

anime izle kore dizileri