anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)

Lian Qi Shi Wan Nian 94.Bölüm

Donghua Sub Yayınlanma Ocak 13, 2024 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Lian Qi Shi Wan Nian

Discord Hesabımıza Katılmak için Tıkla  Telegram hesabımıza katılmak için Tıkla
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Lian Qi Shi Wan Nian 94.Bölüm, İzle Lian Qi Shi Wan Nian 94.Bölüm, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Lian Qi Shi Wan Nian Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Lian Qi Shi Wan Nian

Lian Qi Shi Wan Nian

炼气十万年,Stop at the level of Qi training for 100,000 years,One Hundred Thousand Years of Gas Refining
Durum: Devam ediyor Çıkış Tarihi: Şub 18, 2023 Ülke: Tür: Donghua
Yüz bin yıl önce, Tianlan Tarikatının kurucu öğrencisiydi, ustası en tepeye yükseldi ve Qi'yi rafine ediyordu. Doksan bin yıl önce, dövüşçü yeğeni yükseldi ve Qi'yi rafine ediyordu. Elli bin yıl önce, Tianlanzong'un bekçisi olan yaşlı köpek de yükseldi ve hala Qi'yi rafine ediyordu. Otuz bin yıl önce, dağın eteğindeki yaşlı ağaç da bir iblis oldu ve felaketi geçemeden önce hala Qi'yi rafine ediyordu. On bin yıl önce, Tianlanzong'un 9872'nci nesil öğrencisi Zhang Wuji de yükseldi ve Xu Yang sessizce Qi'yi rafine etti. 10.000 yıl boyunca geri çekildi ve sonunda Qi arıtma döneminin 9999. katını aştı! On bin yıl sonra, kırdı ve dışarı çıktı!

Alakalı Bölümler

Lian Qi Shi Wan Nian 93.Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 6 ay Önce

Lian Qi Shi Wan Nian 95.Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 6 ay Önce

Yorumlar

anime izle kore dizileri