İlkbahar sezonu geliyor, Yeni seriler için çevirmen ve bölüm ekleyecek arkadaşlar lazım. Katılmak isteyen Discorddan Ayyıldız#4736 yazabilir.

Leveling up in a Fantasy World 4.Bölüm Türkçe Altyazılı

Donghua Sub Yayınlanma Kasım 12, 2022 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Leveling up in a Fantasy World
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Leveling up in a Fantasy World 4.Bölüm Türkçe Altyazılı, İzle Leveling up in a Fantasy World 4.Bölüm Türkçe Altyazılı, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Leveling up in a Fantasy World Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Leveling up in a Fantasy World

Leveling up in a Fantasy World

我在仙界挣积分,Wo Zai Xianjie Zheng Jifen,Leveling up in a Fantasy World
Durum: Tamamlandı Ağ: Çıkış Tarihi: 2022 Süre: 11 Dakika Ülke: Tip: Donghua Bölümler: 40
Gözlerini açtığında aslında bambaşka bir dünyadaydı, aptal bir sisteme bağlıydı ve ona dünyaya hükmetmenin artık bir rüya olmadığını söylüyordu! Ve böyle güzel şeyler? Qin Huai pes etti ve başka bir dünyada 007 maaşlı oldu, gece gündüz puan kazandı ve elbette sonuç gerçekten güzel oldu! Kutsal askerler, hazineler, eşsiz egzersizler ve nazik ve sevimli küçük kız kardeşler, hepsi kollarına geldi! Zongmen'in günlük hayatı nasıldır? Tabii ki, yüzeyde tuzlu bir balık ve perde arkasında hacim kralı. Yükseltme hızı herkesi yakalar ve bir kaza tüm tarikatı kurtarabilir! Tarikatların büyüklerinin gizlice suikast düzenlediğini, Şeytan Tarikatı'nın dağlara saldırdığını ve Ölümsüz İttifak'ın dört mezhebinin dağıldığını kim bilebilirdi...

Alakalı Bölümler

Yorumlar