anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)

Kongfu Master in the City 11-20. Bölüm Türkçe Altyazılı

Comic Sub Yayınlanma Ağustos 27, 2022 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Kongfu Master in the City

Discord Hesabımıza Katılmak için Tıkla  Telegram hesabımıza katılmak için Tıkla
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Kongfu Master in the City 11-20. Bölüm Türkçe Altyazılı, İzle Kongfu Master in the City 11-20. Bölüm Türkçe Altyazılı, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Kongfu Master in the City Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Kongfu Master in the City

Kongfu Master in the City

ancient martial artist in the city, ancient martial arts masters in the city, kongfu master in the city, my master is so fierce, 古武高手在都市
Durum: Tamamlandı Ağ: Çıkış Tarihi: 2022 Süre: 8 dk Sezon: Ülke: Tür: Comic
Çin'in ilk askeri Luo Feng şehre döndü ve Bauhinia Üniversitesi'ndeki en seçkin öğrenci oldu! Yüksek puanlı bir bilgin olsa da, yerel yılanları zorla bastırır, kara tilki çetesini cezalandırır ve kötü güçlere karşı aktif olarak savaşır. Bir okul sonbahar gezisi düzenledi. Kaderin rehberliğinde, Luo Feng gizemli bir egzersiz yaptı ve dövüş sanatçısı pratiğinin kapısını açtı! O zamandan beri çeşitli vakaları çözdü, her türlü güzelliği kurtardı ve dövüş sanatçılarının dünyasını alt üst etmenin yolunu açtı!

Alakalı Bölümler

Yorumlar

anime izle kore dizileri