anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)

Isekai Shikkaku 1.Bölüm izle

Anime Sub Yayınlanma Temmuz 9, 2024 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Isekai Shikkaku

Discord Hesabımıza Katılmak için Tıkla  Telegram hesabımıza katılmak için Tıkla
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Isekai Shikkaku 1.Bölüm izle, İzle Isekai Shikkaku 1.Bölüm izle, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Isekai Shikkaku Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Isekai Shikkaku

Isekai Shikkaku

No Longer Allowed In Another World, No Longer Human...In Another World, 異世界失格
Durum: Devam ediyor Stüdyo: Çıkış Tarihi: Tem 09, 2024 Süre: 23 dakika Sezon: Ülke: Tür: Anime
Yanınızda sevimli kızlar ve video oyunu benzeri güçlerle başka bir dünyada bir macera - kulağa bir anime hayranının rüyası gibi geliyor, değil mi? Ama melankolik yazar Osamu Dazai için öyle değildir, o kelimenin tam anlamıyla ölmeyi tercih eder. Kendisi 1948'de başka bir dünyaya çekildiğinde video oyunları henüz icat edilmemiştir bile. Gerçekten de karşılaştığı tüm fantastik maceralar, ölmek için mükemmel bir yer bulmaya dair şiirsel hayalinin önüne geçmektedir. Ancak kendini ne kadar riske atarsa atsın, her şey yolunda gitmeye devam ediyor gibi görünüyor. Bu neşeli ve kasvetli isekai komedide eşi benzeri olmayan sefil bir kahramanı takip edin!

Alakalı Bölümler

Isekai Shikkaku 2.Bölüm izle

Yükleyen: Admin Eklenme: 3 gün Önce

Yorumlar

anime izle kore dizileri