anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)

Immortal Swordsman İn The Reverse World (Full)

Comic Sub Yayınlanma Haziran 14, 2022 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Immortal Swordsman İn The Reverse World

Discord Hesabımıza Katılmak için Tıkla  Telegram hesabımıza katılmak için Tıkla
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Immortal Swordsman İn The Reverse World (Full), İzle Immortal Swordsman İn The Reverse World (Full), Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Immortal Swordsman İn The Reverse World Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Immortal Swordsman İn The Reverse World

Immortal Swordsman İn The Reverse World

immortal swordsman, immortal swordsman in the reverse world, qing chenxi huahua ziyan zui, the sword immortal never eats soft rice, this sword fairy will never eat soft rice
Durum: Tamamlandı Ağ: Çıkış Tarihi: 2022 Süre: 8 Dakika Sezon: Ülke: Tür: Comic Bölümler: 22
Chu Qing, 300 yıl önce yanlışlıkla peri dünyasına giren yetişimci bir kılıç ustasıdır. Bu 300 boyunca yetişim yolculuğuna devam eder. Sonsuzluk diyarına ulaştığında, beklenmedik bir şekilde zaman ve mekan boşluğunu açar ve 17 yaşındaki haliyle dünyaya döner. Ancak durumu görünce, bir zamanlar içinde yaşadığı dünya olmadığını anlar. Dünyaki kadın ve erkeklerin rolleri tamamen tersine dönmüştür. Orijinal dünyaya dönmenin ve dünyadaki güçlü kadınları yenip fethetmenin bir yolunu bulabilecek midir?

Yorumlar

anime izle kore dizileri