İlkbahar sezonu geliyor, Yeni seriler için çevirmen ve bölüm ekleyecek arkadaşlar lazım. Katılmak isteyen Discorddan Ayyıldız#4736 yazabilir.

Ijiranaide, Nagatoro-san 2.sezon 5.Bölüm

Anime Sub Yayınlanma Şubat 4, 2023 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Ijiranaide, Nagatoro-san 2.Sezon
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Ijiranaide, Nagatoro-san 2.sezon 5.Bölüm, İzle Ijiranaide, Nagatoro-san 2.sezon 5.Bölüm, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Ijiranaide, Nagatoro-san 2.Sezon Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Çeviri:  sirpsychosexy

 

Ijiranaide, Nagatoro-san 2.Sezon

Ijiranaide, Nagatoro-san 2.Sezon

Don't Toy with Me, Miss Nagatoro 2nd Attack, Don't Toy with Me, Miss Nagatoro 2nd Season, Ijiranaide, Nagatoro-san 2nd Season, イジらないで、長瀞さん 2nd Attack
Durum: Tamamlandı Stüdyo: Çıkış Tarihi: Oca 07, 2023 Süre: 24 Dakika Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12
"Daha düşük sınıftaki bir kız az önce beni ağlattı!" Bir gün Senpai okuldan sonra kütüphaneyi ziyaret eder ve süper sadist bir gencin hedefi olur! Senpai'yi kızdıran, eziyet eden ve kışkırtan kızın adı "Nagatoro!" Sinir bozucu ama sevimli. Acı verici ama yine de onun yanında olmak istiyorsun. Bu, son derece sadist ve huysuz bir kızın hikayesidir ve içinizde bir şeylerin uyandığını hissedeceksiniz.

Alakalı Bölümler

Ijiranaide, Nagatoro-san 2 sezon 4. Bölüm

Yükleyen: AlperenGT Eklenme: 2 ay Önce

Ijiranaide, Nagatoro-san 2.Sezon Attack 6. Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 2 ay Önce

Yorumlar