İlkbahar sezonu geliyor, Yeni seriler için çevirmen ve bölüm ekleyecek arkadaşlar lazım. Katılmak isteyen Discorddan Ayyıldız#4736 yazabilir.

Hitori no Shita: The Outcast 10.Bölüm

Donghua Sub Yayınlanma Aralık 1, 2022 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Hitori no Shita: The Outcast
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Hitori no Shita: The Outcast 10.Bölüm, İzle Hitori no Shita: The Outcast 10.Bölüm, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Hitori no Shita: The Outcast Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Hitori no Shita: The Outcast

Hitori no Shita: The Outcast

Hitori no Shita - The Outcast, 一人之下 THE OUTCAST
Puanı 6.82
Durum: Tamamlandı Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2016 Süre: 24 Dakika Sezon: Ülke: Tip: Donghua Bölümler: 12
Bir gün, büyükbabasının mezarını ziyarete giderken Zhang Chulan, bir mezarlıkta zombilerin saldırısına uğrar. Bu durumun ortasında, düşmanları öldürmek için mutfak bıçakları kullanan gizemli bir kız tarafından kurtarılır. Kız rahatlayan Chulan'a zorluklarla yüzleşmesini söyler ve gider. Ancak Chulan daha sonra o kızı üniversitesinde tekrar görür. O andan itibaren, Zhang Chulan'ın kaderi değişmeye başlar. Özel güçleri olan yabancılar, bu yetenekleri içeren savaşlarla birer birer ortaya çıkacak. Her bölüm yeni bir gizemi gün ışığına çıkaracak.

Alakalı Bölümler

Hitori no Shita: The Outcast 9.Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 4 ay Önce

Hitori no Shita: The Outcast 11.Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 4 ay Önce

Yorumlar