anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)

Douluo Dalu 116. Bölüm

Donghua Sub Yayınlanma Eylül 12, 2022 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Douluo Dalu

Discord Hesabımıza Katılmak için Tıkla  Telegram hesabımıza katılmak için Tıkla
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Douluo Dalu 116. Bölüm, İzle Douluo Dalu 116. Bölüm, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Douluo Dalu Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Yayınladığımız bu anime aşağıda belirtilen grup veya çevirmene aittir.

Proje bize ait olmayıp burası sadece online izleme alternatifi üzerine kurulmuş bir sitedir.

Arşiv yapmak ya da yüksek kalitede izlemek istiyorsanız grubun kendi sitesinden indirmeyi unutmayın!

Çeviri: Srht https://www.donghuatr.com https://discord.gg/J2zHbvW

Douluo Dalu

Douluo Dalu

Douluo Dalu , Soul Land , 斗罗大陆
Puanı 8.03
Durum: Tamamlandı Ağ: Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2018 Süre: 20 Dakika Sezon: Ülke: Tür: Donghua Bölümler: 263
(Bilgi: Bütün sezonlar birleştirildi, tek sezon olarak devam edecektir.) Tang San, Tang Tarikatı dövüş sanatı klanının en prestijli öğrencilerinden biridir ve gizli silahların kullanımında emsalsizdir. Tarikatın büyükleri yüksek beklentilerle onun geleceğinin parlak olacağına inanmaktadır; ancak Tang, tarikatın yasak ilmini elde etme pahasına bu hayattan vazgeçmeyi seçer - ölümle cezalandırılabilecek bir eylem. Artık bilgide yükselişinden memnun olan Tang, yaşamaya devam etmek için bir neden görmez ve Cehennem Tepesi'nden atlar, ancak bunun varoluşunun sonu olmayacağını çok az biliyordu. Douluo Kıtası'nda güçlüler galip gelir ve zayıflar yok olur. Her insan doğuştan gelen bir ruha sahiptir ve bu ruhlardan bazıları geliştirilip güçlendirilerek kullanıcısına çeşitli faydalar sağlayabilir. Bu tür ruhlarla doğanlar, kıtanın en asil mesleklerinden biri olarak kabul edilen Ruh Ustaları olabilirler. Bu tuhaf dünyada yeniden dünyaya gelen Tang, sadece bir demircinin oğlunun hayatını bilmektedir. Altı yaşındayken Ruh Ustası törenine katılır ve ruhunun Mavi Gümüş Çimen olduğunu keşfeder - sözde dünyanın en işe yaramaz ruhu. Buna karşın, güçlü bir ruh gücüne sahiptir. Şimdi, önceki hayatının anılarının da yardımıyla, Tang'ın bir Ruh Ustası olarak geleceği hiçbir şekilde kasvetli değildir. Animenin diğer adları: -Douluo Dalu -Soul Land -Combat Continent

Alakalı Bölümler

Douluo Dalu 115. Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 2 yıl Önce

Douluo Dalu 117. Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 2 yıl Önce

Yorumlar

anime izle kore dizileri