anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)

Darling in the FranXX 14. Bölüm

Anime Sub Yayınlanma Şubat 24, 2022 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Darling in the FranXX

Discord Hesabımıza Katılmak için Tıkla  Telegram hesabımıza katılmak için Tıkla
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Darling in the FranXX 14. Bölüm, İzle Darling in the FranXX 14. Bölüm, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Darling in the FranXX Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Darling in the FranXX

Darling in the FranXX

Darling in the FranXX. ダーリン・イン・ザ・フランキス
Puanı 7.25
Durum: Tamamlandı Stüdyo: , , Süre: 24 Dakika Sezon: Ülke: Tür: Anime Bölümler: 24
Uzak bir gelecekte dünya mahvolmuş, insanlık hareketli kale şehir Plantation’u kurmuştur. Plantation’da Pilot olmak üzere yaratılmış çocuklar aynı zamanda kuş kafesi olarak bilinen Mistillteinn’da yaşamaktadırlar. Burada gökyüzündeki özgürlük ya da dış dünya hakkında hiçbir şey bilmeden hayatlarını sürdüren ve Franxx adı verilen robotların pilotluğunu yapan çocukların tek görevi Kyouryuu adı verilen devasa yaşam formlarıyla savaşmaktır. Bu çocuklar için Franxx’ler hayatlarının anlamıdır. Bir zamanlar dahi olarak bilinen Code:016 kod isimli Hiro, görevini yerine getiremeyip başarısız olduğunda varlığı anlamını yitirmiştir. Günün birinde Zero Two ismiyle kendini tanıtan ve başının iki yanında boynuzları bulunan gizemli bir kızla tanışır.

Alakalı Bölümler

Darling in the FranXX 13. Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 2 yıl Önce

Darling in the FranXX 15. Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 2 yıl Önce

Yorumlar

anime izle kore dizileri