anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)

Chronicles of Everlasting Wind and Sword Rain 31-45.Bölüm Türkçe Altyazılı

Donghua Sub Yayınlanma Ağustos 7, 2022 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Chronicles of Everlasting Wind and Sword Rain

Discord Hesabımıza Katılmak için Tıkla  Telegram hesabımıza katılmak için Tıkla
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Chronicles of Everlasting Wind and Sword Rain 31-45.Bölüm Türkçe Altyazılı, İzle Chronicles of Everlasting Wind and Sword Rain 31-45.Bölüm Türkçe Altyazılı, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Chronicles of Everlasting Wind and Sword Rain Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Chronicles of Everlasting Wind and Sword Rain

Chronicles of Everlasting Wind and Sword Rain

Chronicles of Everlasting Wind and Sword Rain, 仙风剑雨录 , Xian Feng Jian Yu Lu
Puanı 6.38
Durum: Tamamlandı Ağ: Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 8 dakika Sezon: Ülke: Tür: Donghua Bölümler: 70
Eski Shenzhou Anakarası, eski Çin Hanedanı ve Tushan'ın şeytan Krallığı binlerce yıldır çatışmaya girmişti. Çin'den Zhang Kuangyun ve Tushan'dan Prenses Tianhu olan Bai Binglan, bir yanlış anlaşılma yüzünden birbirleriyle tanıştılar. Düşmanın ayrıntılarını keşfetmek için Bai Binglan, Zhang Kuangyun'un yanına gizlendi ve takipçisi oldu. Kimlik boşlukları, fikir farklılıkları ve duygusal büyüme, adım adım keşif ile Zhang Kuangyun yavaş yavaş teyzesinin ve öğretmeninin ailesinin dağlarda katledildiğini ve öldürüldüğünü ancak örtbas edilen olayları keşfetti. Yüzeyden yavaş yavaş benzeri görülmemiş büyük bir komplo ortaya çıktı. Bakalım bizi nasıl bir hikaye bekliyor... Animenin diğer isimleri: -Chronicles of Everlasting Wind and Sword Rain -Xian Feng Jian Yu Lu -仙风剑雨录

Alakalı Bölümler

Yorumlar

anime izle kore dizileri