Blood and Heart The Legendary Life of a Japanese Youth in China 1.Bölüm

Donghua Sub Yayınlanma Kasım 14, 2022 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Blood and Heart The Legendary Life of a Japanese Youth in China
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Blood and Heart The Legendary Life of a Japanese Youth in China 1.Bölüm, İzle Blood and Heart The Legendary Life of a Japanese Youth in China 1.Bölüm, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Blood and Heart The Legendary Life of a Japanese Youth in China Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Blood and Heart The Legendary Life of a Japanese Youth in China

Blood and Heart The Legendary Life of a Japanese Youth in China

血与心,Xue Yu Xin,Blood and Heart The Legendary Life of a Japanese Youth in China
Durum: Devam ediyor Ağ: Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2022 Sezon: Ülke: Tip: Donghua Bölümler: 12
Japon Halk Kurtuluş Ordusu'nun bir askeri olan Megumi Sunahara'nın efsanevi hayatını anlatıyor ve Japon Halk Kurtuluş Ordusu'nun bilinmeyen özel bir grubunun gerçek tarihini gösteriyor. Sabara Megumi 1933 yılında Japonya'nın Kyushu bölgesinde doğdu ve çocukken ailesiyle birlikte Çin'in kuzeydoğusuna geldi. Japonya'nın yenilgisinden ve teslim olmasından sonra Japonya'ya dönemedi ve Liaoning'de bir toprak sahibinin evinde sığır gütmek için yaşadı. 1948 yılında "Zhang Rongqing" adıyla Halk Kurtuluş Ordusu'na katıldı ve burada Liaoshen ve Pingjin muharebelerini deneyimleyerek kendini Proleter Devrim davasına adadı.

Alakalı Bölümler

Yorumlar