İlkbahar sezonu geliyor, Yeni seriler için çevirmen ve bölüm ekleyecek arkadaşlar lazım. Katılmak isteyen Discorddan Ayyıldız#4736 yazabilir.

Bleach: Sennen Kessen-hen 5. Bölüm Türkçe Altyazılı

Anime Sub Yayınlanma Kasım 7, 2022 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Bleach: Sennen Kessen-hen
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Bleach: Sennen Kessen-hen 5. Bölüm Türkçe Altyazılı, İzle Bleach: Sennen Kessen-hen 5. Bölüm Türkçe Altyazılı, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Bleach: Sennen Kessen-hen Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Bleach: Sennen Kessen-hen

Bleach: Sennen Kessen-hen

Bleach: Thousand-Year Blood War, Bleach: Thousand-Year Blood War Arc, BLEACH 千年血戦篇
Durum: Tamamlandı Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2022 Ülke: Tip: Anime
Her şey bir tesadüf müydü yoksa kaçınılmaz mıydı? Ichigo Kurosaki, bir şans eseri karşılaşma yoluyla bir Soul Reaper'ın güçlerini kazandı. Bir Yedek Soul Reaper olarak, Ichigo, ölen ruhların toplandığı bir yer olan Soul Society'nin kargaşasına yakalandı. Ancak arkadaşlarının yardımıyla Ichigo daha da güçlenmek için her zorluğun üstesinden geldi. Memleketi Karakura'da yeni Soul Reaper'lar ve yeni bir düşman ortaya çıktığında, Ichigo ihtiyacı olanlara yardım etmek için Zanpakuto'su ile savaş alanına geri döner. Bu arada, Soul Society, Yaşayanların Dünyasında yok edilen Boşlukların sayısında ani bir artış gözlemliyor. Ayrıca Rukon Bölgesi sakinlerinin kaybolduğuna dair ayrı raporlar da alıyorlar. Son olarak, Soul Reapers'ın evi olan Seireitei, kendilerine Wandenreich adını veren bir grup tarafından saldırıya uğrar. Tüm Quincy'lerin babası Yhwach tarafından yönetilen Wandenreich, şu mesajla Soul Reaper'lara karşı savaş ilan eder: "Bundan beş gün sonra Soul Society, Wandenreich tarafından yok edilecek." Soul Reaper'ların binlerce yıldır sakladığı tarih ve gerçek sonunda gün ışığına çıkıyor.

Alakalı Bölümler

Yorumlar