anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)

Blame! Movie Türkçe Altyazılı izle

Movie Sub Yayınlanma Aralık 24, 2022 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Blame! Movie

Discord Hesabımıza Katılmak için Tıkla  Telegram hesabımıza katılmak için Tıkla
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Blame! Movie Türkçe Altyazılı izle, İzle Blame! Movie Türkçe Altyazılı izle, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Blame! Movie Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Blame! Movie

Blame! Movie

Blame!: The Ancient Terminal City, Blame!: Tanmatsu Ikou Toshi, BLAME!
Puanı 7.04
Durum: Tamamlandı Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2017 Süre: 1 Saat 45 dk Ülke: Tür: Movie Bölümler: 1
Zuru adında genç bir kız, çaresiz bir yiyecek avı için makineler tarafından kontrol edilen kıyamet sonrası bir şehirde bir keşif gezisine çıkar. Ekibi kazara şehrin Safeguard adlı yapay zeka savunma programını tetiklediğinde işler ters gider. Makinelerin saldırısına uğrayan arkadaşları, Killy adında gizemli bir adam gelip düşman birimleri yok ettiğinde yok olmanın eşiğindedir. Kahramanca müdahalesine rağmen Zuru, Killy'ye güvenmekte tereddüt eder ve onun amacını sorgular. İnsanların medeniyetlerinin kontrolünü yeniden kazanmasına ve Koruma Muhafızını kapatmasına izin verecek bir özellik olan Net Terminal Genlerine sahip insanları bulmak için şehrin altındaki binlerce seviyeden geldiğini ortaya koyuyor. Hikayesini dinledikten sonra Zuru ve ekibinin geri kalanı, Killy'ye katılır ve insanlığın hayatta kalmak için son umudu olduğunu kanıtlayabilecek Genleri aramak için bir yolculuğa çıkar.

Yorumlar

anime izle kore dizileri