anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)

Battle Through the Heavens 1.Sezon 4.Bölüm

Donghua Sub Yayınlanma Ağustos 28, 2021 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Battle Through the Heavens 1.Sezon

Discord Hesabımıza Katılmak için Tıkla  Telegram hesabımıza katılmak için Tıkla
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Battle Through the Heavens 1.Sezon 4.Bölüm, İzle Battle Through the Heavens 1.Sezon 4.Bölüm, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Battle Through the Heavens 1.Sezon Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Battle Through the Heavens 1.Sezon

Battle Through the Heavens 1.Sezon

Fights Break Sphere, Battle Through the Heavens, 斗破苍穹 , Doupo Cangqiong
Puanı 8.79
Durum: Tamamlandı Ağ: , Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2017 Süre: 21 dakika Sezon: Ülke: Tür: Donghua Bölümler: 14
Büyünün olmadığı bir ülkede. Güçlü ve zayıf kurallarına uymak zorunda olduğu bir arazi. Çekici hazineler ve güzelliklerle dolu, aynı zamanda öngörülemeyen tehlikelerle dolu bir arazi. Üç yıl önce, onlarca yıldır kimsenin görmediği yetenekler sergileyen Xiao Yan aniden her şeyini kaybetti. Güçleri, itibarı ve annesine verdiği söz. Hangi bilinmezlik onun tüm güçlerini kaybetmesine neden oldu? Peki nişanlısı neden aniden ortaya çıktı? Aksiyon , macera ve eğlenceli bir seri sizleri bekliyor... Not: 1. sezonun devamı olan specials bölümlerinide ekledik aramanıza gerek kalmasın diye. Keyifli izlemeler. Animenin 2. sezonu: Battle Through the Heavens 2.Sezon Animenin diğer isimleri: -Doupo Cangqiong -Fights Break Sphere -Battle Through the Heavens

Alakalı Bölümler

Battle Through the Heavens 1.Sezon 3.Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 3 yıl Önce

Battle Through the Heavens 1.Sezon 5.Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 3 yıl Önce

Yorumlar

anime izle kore dizileri