İlkbahar sezonu geliyor, Yeni seriler için çevirmen ve bölüm ekleyecek arkadaşlar lazım. Katılmak isteyen Discorddan Ayyıldız#4736 yazabilir.

Battle God Tripod 43-53.Bölüm Türkçe Altyazılı

Comic Sub Yayınlanma Eylül 23, 2022 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Battle God Tripod
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Battle God Tripod 43-53.Bölüm Türkçe Altyazılı, İzle Battle God Tripod 43-53.Bölüm Türkçe Altyazılı, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Battle God Tripod Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Battle God Tripod

Battle God Tripod

Zhanding, 战鼎
Durum: Devam ediyor Sezon: Ülke: Tip: Comic
Hongmeng'de kaos ilk başladığında, cennet ve dünya garip bir şeyi doğurdu... Kaç kez bilmiyorum, bu garip şey aslında on sekiz parçayı parçaladı! Masallar diyarı iblis kızındaki eşsiz tanrılar, hayvanlar ve diğer hazineler, bu eski garip şeyin parçaları olduğu ortaya çıktı! Tanrıdan insana, sonra insandan tanrıya, ıssız tanrı ve insan Yun Changkong bir savaş tripodu aldı ve olağanüstü bir yola çıktı. Bakalım Yun Changkong, eski zamanların tanrılarının ve iblislerinin ihtişamını nasıl yeniden üretti! Zhanding, tanrıları ve iblisleri antik zamanlara geri dönmeleri ve Üç Diyar'a komuta etmeleri için ifşa ediyor!

Alakalı Bölümler

Battle God Tripod 31-42.Bölüm Türkçe Altyazılı

Yükleyen: Admin Eklenme: 6 ay Önce

Yorumlar