anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)

Baraou no Souretsu 7.Bölüm

Anime Sub Yayınlanma Şubat 21, 2022 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Baraou no Souretsu

Discord Hesabımıza Katılmak için Tıkla  Telegram hesabımıza katılmak için Tıkla
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Baraou no Souretsu 7.Bölüm, İzle Baraou no Souretsu 7.Bölüm, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Baraou no Souretsu Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Çeviren Fansub: 1456ha

-Discort adresi:https://discord.gg/DZyXFgAhsT

-Site adresleri:https://1456haanimeceviri.blogspot.com/

Baraou no Souretsu

Baraou no Souretsu

Requiem of the Rose King, 薔薇王の葬列
Puanı 5.61
Durum: Tamamlandı Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2022 Süre: 23 DK Sezon: Ülke: Tür: Anime Bölümler: 24
İngiltere tacı tarih boyunca şiddetli çatışmaların odağında olmuştur ve Orta Çağ’da yaşanan bir dizi büyük iç savaş daha sonradan Güller Savaşı olarak adlandırılmıştır. Tahtta hak sahibi olduğunu savunan York Dükü, Kral 4. Henry’yi tahtından indirip kendisi kral olmayı arzulamaktadır.Uğursuzlukların kol gezdiği karanlık bir günde Dük’ün bir oğlu olur: Richard Plantagenet, soyundaki 3. Richard. Tam olarak kadın ya da erkek olmamakla birlikte iki cinsiyetin de özelliklerini taşıyan 3. Richard annesinin türlü hakaretlerine maruz kalır. Çocukluğunun üstünde karanlık bir gölge olan annesinin nefreti, Richard'ın kendi bedenine yönelik şiddetli bir tiksinti duymasına ve şeytan olarak hitap edilmeye karşı derin bir öfke beslemesine yol açar.Richard, İngiltere’nin eski düşmanı olan ve tanıdığı herkese felaket getireceğini söyleyen Joan d’Arc’ın kendisine musallat olan imgesiyle birlikte büyür. Babasının kral olma yolundaki çabasına destek vererek kurtuluşa ereceğine inanır. Ancak annesi ve Joan’ın beklentileriyle lanetlenen Richard’ın yaptığı şeyler aslında ailesini karanlığın içine mi çekecektir?

Alakalı Bölümler

Baraou no Souretsu 6.Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 2 yıl Önce

Bara Ou no Souretsu 8. Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 2 yıl Önce

Yorumlar

anime izle kore dizileri