anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)

Back to the Great Ming 10.Bölüm

Donghua Sub Yayınlanma Temmuz 9, 2024 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Back to the Great Ming

Discord Hesabımıza Katılmak için Tıkla  Telegram hesabımıza katılmak için Tıkla
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Back to the Great Ming 10.Bölüm, İzle Back to the Great Ming 10.Bölüm, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Back to the Great Ming Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

Back to the Great Ming

Back to the Great Ming

Hui Ming: Fenghuo San Yue, 回铭之烽火三月
Durum: Devam ediyor Ağ: Stüdyo: , Çıkış Tarihi: 2024 Süre: 20 Dakika Sezon: Ülke: Tür: Donghua Bölümler: 16
Bir lise öğrencisi olan Zheng Shaopeng, tarih dersi sırasında uyuyakaldı. Uyandığında, yoksul bilgin Yang Lin'e dönüştüğünü ve tarih ders kitabındaki Danzhu Hanedanlığı'na gittiğini keşfetti. Yang Lin başlangıçta geçmişteki yaşama uyum sağlamakta zorlandı, ancak çağdaş fikirleri uygulayarak birkaç mütevazı yenilik yarattığında köylülerin sevgisini kazandı ve sonunda kendine ait bir kimlik duygusu keşfetti. Yang Lin hem iç hem de dış huzursuzlukların yaşandığı bir dönemde yaşadı, savaşları deneyimledi ve halkın çektiği acıları gördü. Bilgisine ve yeteneklerine güvenerek saraya erişim sağladı ve sonunda Danzhu Hanedanlığı'nın iç yozlaşmayla mücadele etme ve zorlu düşmanları püskürtme çabalarını denetledi.  

Alakalı Bölümler

Back to the Great Ming 8-9.Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 3 hafta Önce

Back to the Great Ming 11.Bölüm

Yükleyen: Admin Eklenme: 6 gün Önce

Yorumlar

anime izle kore dizileri