Ülkemizde yaşanmış olan Depremden zarar gören herkese Allah yardımcımız olsun umarım inşallah daha fazla insan zarar görmez.

Ao Ashi 1.Bölüm

Anime Sub Yayınlanma Haziran 20, 2022 · ? views · Yükleyen Admin · Seri Ao Ashi
Genişlet
Işığı Kapat

İndir Ao Ashi 1.Bölüm, İzle Ao Ashi 1.Bölüm, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , Ao Ashi Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

DİKKAT!

Yayınladığımız bu anime aşağıda belirtilen grup veya çevirmene aittir.

Proje bize ait olmayıp burası sadece online izleme alternatifi üzerine kurulmuş bir sitedir.

Arşiv yapmak ya da yüksek kalitede izlemek istiyorsanız grubun kendi sitesinden indirmeyi unutmayın!

Hodaka / bctoplulugu.blogspot.com / discord.gg/hWM2m5y

Ao Ashi

Ao Ashi

Aoashi, アオアシ
Puanı 7.88
Durum: Devam ediyor Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2022 Süre: 24 Dakika Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 24
Sakin bir kırsal kasabada, yerel bir ortaokul futbol takımının ilgi odağı tek bir oyuncuda: Ashito Aoi. Öngörülemeyen hareketleri ve benmerkezci oyun stiliyle tanınan Ashito, takımını önemli bir lise hazırlık turnuvasına iten tek güçtür. Bununla birlikte, galibiyet serileri kısa ömürlüdür - bir rakip, Ashito'nun öfkesini kaybetmesine ve şiddetli davranmasına neden olarak oyunun geri kalanından çıkarılmasına neden olur. Yıldız oyuncuları olmadan, takım turnuvadan hızla elenir. Tüm umutlarının kaybolduğuna inandığı sırada, Ashito'nun potansiyelini hisseden Tatsuya Fukuda adlı bir genç takım koçu Ashito'ya yaklaşır ve Fukuda onu Tokyo'daki seçmelere davet eder. Ashito, yeteneklerle çevrili alışılmadık bir ortamda, kendini kanıtlamak ve yaşamı değiştirebilecek bir kariyeri güvence altına almak için yeteneğinin en iyisini ortaya çıkarmalıdır.

Yorumlar