anime izle
Switch Mode
Yeni videolu reklam için üzgünüm, başka sayfaya yönlendiren reklamları kaldırdım, bunu ekledim (yan sitemiz animetr de reklam yok)

A Record Of A Mortal’s Journey To Immortality 3.Sezon 33.Bölüm

Donghua Sub Yayınlanma Temmuz 8, 2024 · ? views · Yükleyen Admin · Seri A Record Of A Mortal’s Journey To Immortality

Discord Hesabımıza Katılmak için Tıkla  Telegram hesabımıza katılmak için Tıkla
Genişlet
Işığı Kapat

İndir A Record Of A Mortal’s Journey To Immortality 3.Sezon 33.Bölüm, İzle A Record Of A Mortal’s Journey To Immortality 3.Sezon 33.Bölüm, Donghua izle , çin animesi izle , çin animasyonu izle , anime izle , türkçe altyazılı donghua izle , türkçe anime izle , A Record Of A Mortal’s Journey To Immortality Serisi Asya Animeleri sitesinde her zaman günceldir. Diğer serileri izlemeyi unutmayın.

A Record Of A Mortal’s Journey To Immortality

A Record Of A Mortal’s Journey To Immortality

A Record of a Mortal's Journey to Immortality, Fanren Xiu Xian Chuan: Fanren Feng Qi Tian Nan, 凡人修仙传,Fanren Xiu Xian Chuan, A Record of a Mortal's Journey to Immortality 2.Sezon, A Record of a Mortal's Journey to Immortality 3.Sezon
Puanı 7.47
Durum: Devam ediyor Stüdyo: , Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 18 Dakika Sezon: , , Ülke: Tür: Donghua Bölümler: 120
Köyden gelen fakir ve sıradan bir çocuk, Jiang Hu'daki küçük bir tarikata katılır ve şans eseri Gayri Resmi Mürit olur. Doğuştan halktan biri olan Han Li, bu tarikatta kendine nasıl bir yer edinecektir? Vasat yetenekleri ile xiulian uygulamasının tehlikeli yollarında başarılı bir şekilde ilerlemeli ve kendisine zarar verebilecek kişilerin dikkatinden kaçmalıdır. Bu, her şeye rağmen ölümsüzlüğe giden kendi yolunu bulmak için şeytani iblislerle ve kadim göksellerle çatışan sıradan bir ölümlünün hikâyesidir.

Alakalı Bölümler

Yorumlar

anime izle kore dizileri